משרד עורך דין ונוטריון בנתניה יוסי תובל ושו"ת

דיני נזיקין עו"ד יוסי תובללצערנו בחיי היומיום מתרחשות לא מעט תאונות כאשר הנפגע לא בכל המקרים יודע ומכיר את הזכויות הקבועות בחוק. על כן, חשוב לפנות לעו"ד לדיני נזיקין. במשרדנו אנו פועלים למיצוי זכויות הנפגע, הן בתאונת דרכים, תאונת נפילה, תאונת עבודה וכדומה.

במסגרת הפעילות נערך בשלב המקדמי מו"מ מול חברות הביטוח שלאחריו ובמידה ולא מתקבל פיצוי כנדרש לאור הפגיעה ולשביעות הלקוח, משרדנו פועל בשלב הבא בהכנת תביעה והגשתה לבית המשפט. בשלב זה נדרש הלקוח לשלם את האגרה עבור הכנת התביעה. בהמשך ובשלב הבא משרדנו יפעל וילווה את הלקוח לאורך כל שלבי הדיון ועד לקבלת פסק הדין.

חשוב לציין כי כל בכל השלבים הללו הלקוח מקבל מידע אודות מצב התיק, עם הפניה למשרד ובפניה יזומה ממשרדנו, כך שהלקוח הינו חלק פעיל בתיק ובניהולו, לפי רצונו.

בתאונות בהם מדובר בתאונות עבודה יש לתבוע את ביטוח לאומי, אשר משלם ללקוח דמי פגיעה לנפגעי עבודה, סכום המתקזז מהפיצוי הסופי המשולם ע"י חברת הביטוח. לעניין התשלום – שכר הטרחה בתאונות דרכים קבוע בחוק והוא מחולק למדרגות של 8%, 11% ו- 13% בהתאם למועד סגירת התיק. לפני הגשת תביעה ובשלבי המו"מ, לאחר הגשת התביעה ולפני מתן פסק דין ולאחר מתן פסק דין, בהתאמה.

משרדנו מייצג לקוחות שנפגעו בנזקי גוף, תאונות עבודה, תאונות נשיכה, רשלנות רפואית, תאונות תלמידים, אירועי טביעה, ליקויי בניה, תביעות הצפות, תאונות ספורט וכדומה.

האמור לעיל, אינו מהווה תחליף ו/או חוות דעת משפטית ו/או ייעוץ משפטי ובכל מקרה חשוב לפנות ו/או להתייעץ עם עו"ד הבקיא בתחום נזקי גוף.

לקריאה נוספת בנזיקין ניתן לקרוא כאן:
תאונות דרכים

עוולת הרשלנות

כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין יוסי תובל ושו"ת ©.