משרד עורך דין ונוטריון בנתניה יוסי תובל ושו"ת

דיני משפחה עו"ד יוסי תובל

 

הליך הגירושין יכול להיות הליך פשוט ומהיר עם עריכת הסכם ויכול מנגד להיות הליך מסובך בו הצדדים מושכים לכיוונים שונים באמצעות באי כוחם, ומתוך מטרה לפגוע בצד השני. דברים אלה מתחזקים ומתעצמים כאשר ישנם ילדים קטינים אשר נמצאים בין שני הצדדים וחווים לעיתים טראומות קשות.

יש לבחון בטרם הפניה לערכאות השיפוטיות את מיצוי העניינים, לרבות נושא המזונות, רכוש, משמורת, הסדר ראייה וכו' באמצעות הסכם גירושין וזאת בכדי למנוע את האפשרות בהגשת תביעות הדדיות ותשלום הוצאות משפט ושכ"ט – כסף אשר רצוי כי ישולם עבור נושאים חיוניים יותר, כגון: חינוך הילדים, הוצאות משק הבית וכדומה.
התייעצות עם עו"ד המתמחה בדיני משפחה

השלכותיו של הסכם הגירושין על עתיד חייהם הכלכלים של הצדדים הינו נושא שיש לשקול בכובד ראש בטרם החתימה והאישור בערכאה השיפוטית. הליך הגירושין ובעצם השפעתו על העתיד הכלכלי מחייב את הלקוח לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה ובעל ניסיון בתחום, בכדי שאותו לקוח יקבל בסופו של יום את מלוא הזכויות להם הוא זכאי

חשוב להדגיש כי ניהול המו"מ לפני החתימה גם הוא מהווה נדבך חשוב בדרך להסכם הגירושין ועל כן יש לנהל מו"מ עם עורכי דין הבקיאים בתחום ניהול מו"מ בתחום. הצורך בניהול טקטי של המהלכים לפני ולאחר הגשת התביעות לבתי המשפט הינו חשוב גם כן וצריך להתאימו לדרישות הלקוח.

עורכי דין רבים גוררים את הלקוחות שלהם, שלא לצורך, אל הערכאות השיפוטיות בתביעות לבתי משפט, התדיינויות ממושכות וכדומה, כאשר האינטרס המועדף הינו סיום התיק בהקדם האפשרי ותוך מיצוי זכויות הלקוח באמצעות הסכם גירושין. לאור האמור, יש לבחור עורך דין המתמחה בדיני משפחה כדי שיוכל לעזור לגבש את הטקטיקה בהליך הגירושין עצמו.

משרדנו מייצג לקוחות שונים בדיני משפחה, בין היתר, בנושאים של תביעות מזונות, הסדרי ראייה, משמורת, חלוקת רכוש, תביעת אבהות, תביעה להוספת שם ו/או שינוי שם, תביעות גירושין, תביעות להתרת נישואין, הסכמי ממון, אישור הסכם גירושים וכדומה.

הלקוח מקבל יחס חם ואישי, בין היתר, באמצעות עדכונים בזמן אמת על ההתפתחויות בתיק, מועדי הדיון, הצעות הצד שכנגד וכדומה, כמובן לפי רצונו ובקשתו בפתיחת התיק.

ייעוץ זה אינו מהווה חוות דעת משפטית ועל כן בכל מקרה חשוב להיוועץ עם עו"ד לענייני משפחה בטרם התחלת ההליך.

©- כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין יוסי תובל ושות'.